BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

kai blogas gyvavo, privalėjau čia gyvuoti ir aš. Šiokia tokia grafomaniška silpnybė vis priversdavo apsilankyti, ieškoti tų, kurie padėdavo čia protą. O vėliau ir ne tik jį.
Nors bandžiau įrodyt, jog tai tik menkas pomėgis,
tiesa ta,
kad
blogas visada buvo maža skiautelė, kurioje drįsau užslėpt žmonių kiaulystes. Kiaulystes, kurios sugebėjo išplėšt man širdį naxui.
Ir net čia- buvo taip baisu, jog slėpiau nuoskaudas po dideliu pykčio šydu.  Bet už viso to, buvo begalinis nepasitikėjimas net nepažįstamais,
ak,

viską vyniojau į ilgiausias drobes, plėšiau ir karpiau, ir tik tada viskas nuguldavo į visiems prieinamą minčių pavidalą. Juodai saldžios gyvenimo nuotrupos buvo niekam nesuprantamos, tačiau prisipažinsiu, susimąsčiau kartą, ar kuris iš mano skaitytojų panoro išgirsti, ką šnabždėjau..

Mano dienoraščiui jau penkeri.. Keista atsisukti atgal ir pamatyti visą kelią, su kartais daug, kartais mažai, juodos spalvos.
Kiek žmonių sutikau ir paleidau, vyno ir jegario išgėriau
kiek pokalbių turėjau su tokiais pat vienišais, kokia buvau pati aš. O dabar jie veda (!) Who would have thought, kad taip nutiks žmonėms, kurie sakė, jog gers vieniši iki grabo lentos..

ha,

Viskas puiku. Jiems.
Ir man
Ir ar kada būčiau apie save taip pagalvojus?
ha

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai įrašui “Grįžtant į dienas”
 1. Bohema rašė:

  O aš kažkaip apie tave vis pagalvoju … Turbūt palikai kokius tai pėdsakus mano sieloj. Ir net jei daugiau blogo keliuose nesusitiksim - ačiū, kad buvai.

  [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

 2. Ačiū Tau. Nepažadu, bet.. manau, čia nepabaiga.

 3. Gražių švenčių !
  Su Šv.Velykom !

 4. Būna ir blogesnių epizodų, nei būti vienam.

  O aš prisidedu prie Bohemos žodžių…
  …nes kartais pokalbiuose išlenda ir tavo nikneimas :)

 5. Tai nebuvo blogas epizodas :)

  Smagu, kad dar čia apsilankai :)

Komentuokite